Коли День Ангела у Дмитра в 2024 році за юліанським календарем

Коли святкують день ангела Дмитра у 2024 році за юліанським календарем, привітання та дати. Молитва та що подарувати.

Повне ім’я: Дмитро
Церковне ім’я: Дмитро

Значення імені: Ім’я Дмитро походить від грецького імені Δημήτριος (Деметріос), що означає “приналежний Деметрі” – давньогрецькій богині землеробства.

Дати іменин Дмитра у 2024 році за юліанським календарем: Одна з відомих дат для відзначення іменин Дмитра – 8 листопада (26 жовтня за григоріанським календарем), день пам’яті святого великомученика Дмитра Солунського.

Святі з ім’ям Дмитро:

  • 26 жовтня (8 листопада за григоріанським календарем) – Святий великомученик Дмитро Солунський.

Прикмети та повір’я

  1. Якщо на Дмитра іде дощ — зима буде м’якою.
  2. Ясний день обіцяє хороший урожай наступного року.

Привітання Дмитра з днем ангела

Дорогий Дмитре, вітаю тебе з Днем Ангела! Бажаю тобі міцного здоров’я, величезного щастя і безмежної енергії. Нехай кожен твій день буде наповнений позитивом, любов’ю та новими досягненнями. Нехай ангел-хранитель завжди оберігає тебе на твоєму шляху.

Вітаю з іменинами, Дмитре! Нехай у твоєму житті буде стільки радісних моментів, скільки зірок на небі. Бажаю тобі успіхів у всіх починаннях, міцного здоров’я та вірних друзів поруч. Нехай кожен день приносить тобі лише щастя і задоволення.

З днем ангела, Дмитре! Бажаю, щоб у твоєму житті було якомога більше приємних сюрпризів, щасливих зустрічей та успішних проєктів. Нехай твоє серце ніколи не знає печалі, а душа співає від щастя.

Листівки

Коли День Ангела у Дмитра в 2024 році за юліанським календарем Коли День Ангела у Дмитра в 2024 році за юліанським календарем Коли День Ангела у Дмитра в 2024 році за юліанським календарем Коли День Ангела у Дмитра в 2024 році за юліанським календарем Коли День Ангела у Дмитра в 2024 році за юліанським календарем Коли День Ангела у Дмитра в 2024 році за юліанським календарем

Що подарувати на іменини Дмитра

  1. Книга про історію або біографія видатних особистостей, щоб надихнути на нові звершення.
  2. Стильний аксесуар або предмет, що підкреслить індивідуальність та смак.
  3. Спортивне обладнання або аксесуари для активного відпочинку, якщо Дмитро веде активний спосіб життя.
  4. Технічний гаджет або інструмент для хобі, що допоможе у реалізації творчих проєктів або ідей.

Молитва святому, ім’я якого носиш

О, святий великомученику Дмитре Солунський! Ми звертаємося до тебе, просячи твого заступництва та захисту. Нехай твоя сміливість і відвага будуть для нас прикладом у всіх життєвих випробуваннях. Допоможи нам знайти силу для подолання труднощів, надихни нас на добрі справи та підтримуй у моменти сумнівів. Амінь.

Подобається? Вітправ:
Сайт привітань. Побажання на день народження й свята у поезії і прозі