Коли День Ангела у Валентини в 2025 році за юліанським календарем

Коли святкують день ангела Валентини у 2025 році за юліанським календарем, привітання та дати. Молитва та що подарувати.

Повне ім’я: Валентина
Церковне ім’я: Валентина

Значення імені: Ім’я Валентина походить від латинського слова “valens”, що означає “сильний”, “могутній”, “здоровий”.

Дати іменин Валентини у 2025 році за юліанським календарем: Найвідоміша дата для відзначення іменин Валентини – це 14 лютого, яка за григоріанським календарем відповідає 27 лютого.

Святі з ім’ям Валентина:

  • 27 лютого (14 лютого за григоріанським календарем) – Святий Валентин, єпископ Тернійський, мученик

Прикмети та повір’я

  1. Якщо на Валентина морозно — до пізньої весни.
  2. Сонячний день на Валентина віщує здоров’я та благополуччя в родині.

Привітання Валентини з днем ангела

Дорога Валентино, вітаю тебе з Днем Ангела! Нехай цей особливий день принесе тобі багато радості, тепла і любові. Бажаю, щоб у твоєму серці завжди жила надія, а життя було сповнене щасливих моментів та приємних сюрпризів.

Вітаю з іменинами, Валентино! Бажаю тобі міцного здоров’я, безмежного щастя і великої кількості моментів, наповнених любов’ю та гармонією. Нехай кожен день буде особливим, а твої мрії здійснюються одна за одною.

З днем ангела, Валентино! Нехай твій ангел-охоронець завжди оберігає тебе від усіх бід і допомагає у всіх твоїх починаннях. Бажаю тобі знайти свою дорогу до великих звершень і завжди бути оточеною люблячими людьми.

Листівки

Коли День Ангела у Валентини в 2025 році за юліанським календарем Коли День Ангела у Валентини в 2025 році за юліанським календарем Коли День Ангела у Валентини в 2025 році за юліанським календарем Коли День Ангела у Валентини в 2025 році за юліанським календарем Коли День Ангела у Валентини в 2025 році за юліанським календарем Коли День Ангела у Валентини в 2025 році за юліанським календарем

Що подарувати на іменини Валентини

  1. Книгу з історіями про кохання та відданість, що надихає на щасливе життя.
  2. Елегантну прикрасу, як символ краси та жіночності.
  3. Спа-сертифікат для релаксації та відпочинку.
  4. Букет квітів або кімнатну рослину, що приносить радість та затишок у дім.

Молитва святому, ім’я якого носиш

О, святий Валентине! Ми звертаємося до тебе з молитвою, просячи твого заступництва та захисту. Нехай твоя благодать допомагає нам у коханні, здоров’ї та усіх наших справах. Навчи нас великодушності, терпінню і любові, які ти проповідував на землі. Амінь.

Подобається? Вітправ:
Сайт привітань. Побажання на день народження й свята у поезії і прозі