Коли День Ангела у Олександра в 2024 році за церковним календарем

Коли святкують день ангела Олександра у 2024 році за церковним календарем, привітання та дати. Молитва та що подарувати.

Повне ім’я: Олександр
Церковне ім’я: Олександр

Значення імені: Ім’я Олександр походить від грецького слова “алексо”, що означає “захищати”, та “анер”, що в перекладі з грецької означає “чоловік” – «захисник чоловіків».

Дати іменин Олександра у 2024 році за православним календарем: Олександр може святкувати свої іменини в різні дати, зокрема 30 січня, 26 лютого, 10 березня, 23 квітня, 6 травня, 26 серпня, 12 вересня.

Святі з ім’ям Олександр:

 • 30 січня – Олександр, єпископ Олександрійський
 • 26 лютого – Олександр, мученик
 • 10 березня – Олександр, єпископ
 • 23 квітня – Олександр, мученик
 • 6 травня – Олександр, преподобний
 • 26 серпня – Олександр, єпископ Константинопольський
 • 12 вересня – Олександр, єпископ

Прикмети та повір’я

 1. Якщо на Олександрів день погода ясна — до теплої осені.
 2. Сильний вітер в цей день віщує холодну зиму.
 3. Якщо на Олександрів день йде дощ — весна буде дощовою.

Привітання Олександра з днем ангела

Вітаю тебе, Олександре, з Днем Ангела! Нехай цей день принесе тобі багато радості, щастя та успіхів. Бажаю, щоб у твоєму житті завжди було місце для нових досягнень, а твої мрії невпинно збувалися.

Дорогий Олександре, з іменинами! Нехай ангел-хранитель завжди оберігає тебе і веде по життю правильним шляхом. Бажаю тобі міцного здоров’я, безмежного щастя, вірних друзів та любові від близьких людей.

З днем ангела, Олександре! Бажаю тобі невгасимого вогню в серці, сили духу та великих перемог на життєвому шляху. Нехай кожен твій день буде сповнений яскравими моментами, а всі твої задуми здійснюються.

Сьогодні твій день, Олександре, і я хочу побажати тобі щастя, яке не знає меж, любові, що зігріває серце, та успіхів, що надихають на нові звершення. Нехай у твоєму житті буде більше яскравих моментів, а кожен новий день приносить тобі радість.

Листівки

Коли День Ангела у Олександра в 2024 році за церковним календарем Коли День Ангела у Олександра в 2024 році за церковним календарем Коли День Ангела у Олександра в 2024 році за церковним календарем Коли День Ангела у Олександра в 2024 році за церковним календарем Коли День Ангела у Олександра в 2024 році за церковним календарем Коли День Ангела у Олександра в 2024 році за церковним календарем Коли День Ангела у Олександра в 2024 році за церковним календарем Коли День Ангела у Олександра в 2024 році за церковним календарем

Що подарувати на іменини Олександра

 1. Книга про великих воїнів та захисників, що відображає силу духу та мужність.
 2. Стильний аксесуар, який підкреслить індивідуальність та смак Олександра.
 3. Набір для барбекю або риболовлі, якщо він захоплюється такими видами відпочинку.
 4. Ексклюзивний годинник, що стане символом вічності та незмінності.

Молитва святому, ім’я якого носиш

О, святий Олександре! Ми звертаємося до тебе з молитвою, просячи про захист та допомогу в усіх наших починаннях. Нехай твоє благословення супроводжує нас у всіх добрих справах, наповнюючи наше життя світлом, миром та любов’ю. Допоможи нам знайти силу в боротьбі з труднощами та випробуваннями. Амінь.

Подобається? Вітправ:
Сайт привітань. Побажання на день народження й свята у поезії і прозі